Til Forsiden
Facebook 
  Kontakt 
 

Administration og teamkoordinatorer 

Den daglige administration af UU-Vestegnen varetages af nedenstående ledelse og sekretariat

Du kan også få indblik i vores grundlag og visioner om at levere optimal uddannelsesvejledning her: Om os
 

Adresse:

UU-Vestegnen
Vognporten 2, 1.
2620 Albertslund
Tel: 4332 1000
Fax: 4332 1019
Email: uu-vestegnen@uu-vestegnen.dk
EAN: 579 800 887 0422
CVR: 28127987
Åbningstider:
Man-Tor: 08.30 - 15.30
Fre: 08.30 - 14.00
Find vej til os:
Via Krak.dk | Via Findvej.dk

 

Ledelse & Sekretariat & Teamkoordinatorer


Carsten Bøtker
Centerchef

Telefon: 4332 1001
Mobil: 2428 7550
Email: carsten.boetker@uu-vestegnen.dk

Daglig ledelse af
UU-Vestegnen

* Samt sekretær for

UU-Vestegnens bestyrelse


Søren Åkjær
Souschef

Telefon: 4332 1000
Mobil: 2428 7574
Email: soeren.aakjaer@uu-vestegnen.dk

Souschef
Koordinator for mentorer
Projekter

Adm. opgaver


Gurli Panzio
Kontorleder, vejleder på Ballerup Privatskole samt Thomasskolen i Ballerup

Telefon: 4332 1000
Mobil: 2428 7551
Email: gurli.panzio@uu-vestegnen.dk

Budget, regnskab, løn, UV-data og administration


Jytte Hjorth Nielsen 
Sekretær

Telefon: 4332 1000
Mobil: 2428 7584
Email: jytte.hjorth.nielsen@uu-vestegnen.dk

Praktik-kontakt for
Kommunerne:
Albertslund
Rødovre

Glostrup

Militærpraktik
Politipraktik

Optagelse.dk
Adm. EGU Albertslund


Kirsten Larsen
Sekretær & lokal koordinator for Brobygning.net

Telefon: 4332 1000
Mobil: 2428 7582
Email: kirsten.larsen@uu-vestegnen.dk 

Praktik-kontakt for
kommune:
Høje-Taastrup
Adm. STU
Brobygnings- og introkurser
Hjemmeside

 Projektmedarbejder


Kirsten Lyberth Heidelbach
Projektmedarbejder

Telefon: 4332 1000
Mobil: 2428 7593
Email: kirsten.heidelbach1@skolekom.dk 

 

Teamkoordinator


Kirsten Christiansen 
Teamkoordinator Grundskolen

Telefon: 4332 1000
Mobil: 2428 7557
Email: kirsten.christiansen4@skolekom.dk  

Teamkoordinator Grundskolen
Stabsopgaver og FTU
Rosenlundskolen
Ballerup Ny Skole


Carsten Landberger 
Teamkoordinator Ungevejledning

Telefon: 4332 1000
Mobil: 2428 7592
Email: carsten.landberger1@skolekom.dk  

Teamkoordinator for Ungevejledning
Stabsopgaver & UV-data
Ungevejledning Glostrup


Hanne Low
Teamkoordinator Specialteam

Telefon: 4332 1000
Mobil: 2428 7578
Email: hanne.low@skolekom.dk  

Teamkoordinator Specialteam
Stabsopgaver
kasperskolen
Lundebjergskolen special
Ungevejledning special

 





UU-Vestegnen
Vognporten 2, 1.
2620 Albertslund
Tlf: 43 32 1000
Email: uu-vestegnen@uu-vestegnen.dk

Åbningstider:
Man-tors: 08.30 til 15.30
Fre: 08.30 til 14.00


EAN: 579 800 887 0422
CVR: 28 12 79 87

Opdateret:   25. Oktober | 2017
Copyright © 2015 UU-Vestegnen