Til Forsiden
Facebook 
  Kontakt 
 

STU-vejledere


Marianne Wiegell - tlf: 2428 7579
marianne.wiegell1@skolekom.dk
STU/UU-vejleder
- for unge med særlige behov i Albertslund

Kommune:
Albertslund


Hanne Low - tlf: 2428 7578
hanne.low@skolekom.dk


STU/UU-vejleder
- for unge med særlige behov i Ballerup

Kommune:
Ballerup


Inge Mejlhede Gregersen - tlf: 2428 7588
inge.gregersen2@skolekom.dk
STU/UU-vejleder
- for unge med særlige behov i Glostrup

Kommune:
Glostrup


Birgit Nielsen - tlf: 2428 7572
birgit.nielsen66@skolekom.dk

STU/UU-vejleder
- for unge med særlige behov i Høj-Taastrup Kommune
(pers. født d. 16.-31.)



 

Kommune: 
Høje-Taastrup

 
Lars Dupont Gertsen - tlf: 2428 7575
lars.dupont.gertsen1@skolekom.dk

STU/UU-vejleder
- for unge med særlige behov i Høj-Taastrup Kommune
(pers. født d. 01.-15.)

Kommune:
Høje-Taastrup


Mette Kofoed - tlf: 2428 7562
mette.kofoed11@skolekom.dk 

STU/UU-vejleder
- for unge med særlige behov i Rødovre

Kommune:
Rødovre




UU-Vestegnen
Vognporten 2, 1.
2620 Albertslund
Tlf: 43 32 1000
Email: uu-vestegnen@uu-vestegnen.dk

Åbningstider:
Man-tors: 08.30 til 15.30
Fre: 08.30 til 14.00


EAN: 579 800 887 0422
CVR: 28 12 79 87

Opdateret:   20. Marts | 2017
Copyright © 2015 UU-Vestegnen